FORGOT YOUR DETAILS?

HAKKIMIZDA

FİRMA BİLGİLERİMİZ

ERFE OTOMOTİV
ORİJİNAL ÇIKMA YEDEK PARÇALARI
Bahçekapı Mh. 2474. Cd. Arıkanlar İş Mrk. B Blok No: 1, Şaşmaz, Ankara

Mersis No: -
Ticari Sicil No: -

Telefon: +90 312 386 0716
Whatsapp Destek: -

info@erfeotoyedekparca.com

ERFE OTOMOTİV © 2020 – Tüm hakları saklıdır.

ÖDEME SEÇENEKLERİ

BANKA ve KREDİ KARTLARI
Tüm bankaların banka ve kredi kartları ile ödemenizi hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Banka kartı ve Kredi kartı bilgileriniz, yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı tutulmaz.
Sistemimizde ödeme için kullanacağınız kredi kartınızın 3D desteğinin bulunması gerekiyor. 3D Secure desteği bulunmayan kredi kartları ile sistemimizden ödeme yapmanız mümkün değil. Ayrıca kartınız, internet kullanımına kapalı ise, internet üzerinden online alışveriş yapabilmek için bankanıza başvurmalısınız.

HAVALE / EFT
Siparişlerinizin ödemelerini Havale/EFT yolu ile de yapabilirsiniz. Ödeme sayfasında ödeme seçeneği olarak Havale/EFT seçimini yapıp “Ödeme Yap” butonu ile devam ederek banka bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

MAĞAZADAN TESLİMAT
Dilerseniz siparişlerinizi mağazamızdan da teslim alabilirsiniz. Bunun için ödemenizi Kredi kartı ya da Havale/EFT ile ödemiş olmanız gereklidir.

ÖDEME SEÇENEĞİ KISITLAMALARI
Ödeme yapılırken birden fazla ödeme yöntemi kullanılamaz.

TAKSİTLENDİRME
Aşağıdaki banka kredi kartlarına, bankanızın belirlediği ölçülerde 12 taksite kadar taksitlendirme yapılabilmektedir.

GÖNDERİ VE TESLİMAT

Öncelikle sitemiz üzerinde verdiğiniz siparişinizin tüm adımlarını dilediğiniz zaman “Hesabım” bölümündeki ”Siparişlerim” sekmesinden takip edebilirsiniz.

Siparişleriniz neticesinde oluşan kargo ücreti, ödeme kısmında size belirtilen oranda siparişinize yansıtılmaktadır. Belli dönemlerde ve/veya belli sipariş tutarları üzerinde kargonun ücretsiz olarak gerçekleştirilmesi uygulaması tamamen ferfeotoyedekparca.com’un insiyatifindedir. Söz konusu belirtilen tutarların üzerinde veya ücretsiz kargo uygulamalarının öncesinde/sonrasında oluşturulan siparişlerde erfeotoyedekparca.com mesuliyet kabul etmez.

erfeotoyedekparca.com kargo sevkiyatlarını kurumsal çözüm ortağımız Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirmektedir. Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz siparişleriniz söz konusu kargo firması ile sipariş esnasında belirtilen adrese teslim edilmektedir.

Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz siparişleriniz, onaylandıktan ve işleme alındıktan sonra ürünün sipariş esnasında da belirtildiği temin süresine göre 1-7 iş günü içerisinde kargoya teslimatı gerçekleştirilmektedir. Kargo teslimatı ise gönderimin gerçekleştirileceği ile göre 1-3 iş günü içerisinde yapılmaktadır. erfeotoyedekparca.com olarak sevkiyatlarımızı gerçekleştirdiğimiz Yurtiçi Kargo, hafta içi 09:00 – 18:00 arasında teslimat yapmaktadır. Cumartesi, Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde kargo teslimatı yapılmamaktadır.

Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz siparişleriniz, Yurtiçi Kargo tarafından, Türkiye sınırları içerisinde bulunan adresinize kadar teslim edilmektedir. Büyük yerleşim yerleri haricinde kalan ilçe, belde vb. yerleşim yerlerine kargo şirketlerinin haftanın belli günleri sevkiyatları olabilmektedir. Bu gibi durumlarda yaşanabilecek gecikmelerde erfeotoyedekparca.com mesuliyet kabul etmez. Ayrıca birçok kargo firması Türkiye genelinde bulunan köylere teslimat yapmamakta, yapıldığı takdirde ilave ücret talep etmektedir. Bu durumlarda oluşabilecek ilave ücretler alıcıya aittir. Ayrıca erfeotoyedekparca.com olarak siparişlerde belirtilmesi muhtemel hiçbir kargo şubesi adresi güvenlik gerekçesiyle kabul edilmemektedir. Bu gibi durumlarda sipariş işleme alınmayarak, müşteri ile iletişime geçilerek farklı bir adres verilmesi talep edilmektedir.

Kargonuzun yanlış bir adrese gitme olasılığında, gerekli işlem tarafımızdan yapılmaktadır. frotomotiv.com.tr üzerinden yaptığınız alışverişlerde tarafımıza ilettiğiniz adres bilgileriniz hiçbir değişiklik yapılmadan otomatik olarak kargo firmasına aktarılmaktadır. Burada oluşabilecek yanlışlıklar, yanlış adrese gerçekleştirilen gönderimler erfeotoyedekparca.com’a bağlı bir seçim değildir. Yanlış adrese gönderim söz konusu ise, bu durumu bize e-mail yoluyla bildirdiğinizde, konu tarafımızca kargo firmasına aktarılır ve gerekli yönlendirme işlemini kısa sürede yapılması sağlanır.

BANKA BİLGİLERİMİZ

-


  • veya formu doldurun
    Size en kısa sürede geri dönüş yapalım ve siparişinizi birlikte tamamlayalım.
  • Güvendesiniz
    bilgileriniz asla paylaşılmaz.


TOP