FORGOT YOUR DETAILS?

SIKÇA SORULAN SORULAR

Ay Yıldız Sanayi Sitesi'nde bulunan mağazamızdan ürünlerimizi inceleyerek alabilirsiniz. İletişim adresimize gelerek ürünlerimizi inceleyebilir ve buna göre siparişinizi verebilirsiniz.

Siparişlerin hemen hepsini 48 saat içerisinde hazırlayıp ilk mesai gününde kargoya vermekteyiz.

Siparişinizin size teslimatı ise kargo firmasının insiyatifinde olup uzak ilçe, köy ve kasabalar haricinde Türkiye’nin heryerine 1-3 gün arasında teslimat yapmaktadır.

Herhangi bir ayırım olmaksızın Türkiye içi tüm siparişleriniz ücretsizdir.

Özel bir not ile belirtilmediği müddetçe siparişleriniz en hızlı şekilde hazırlanıp teslimat adresinize gönderilmektedir. Kargonun teslim süreci bulunduğunuz lokasyona göre 2-3 gün sürebilmektedir. Kargonuzun bu sürelerin dışında daha farklı bir günde teslim edilmesini istiyorsanız; lütfen sipariş notunuza bu tarihi belirtiniz. Siparişinizin belirttiğiniz tarihte teslim edilme garantisini kargo firmaları veremediği için bunun %100 garantisini biz de veremiyoruz.

FR OTOMOTİV olarak satın aldığınız ürünlerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasına büyük önem göstermekteyiz. Bu konuda anlaşmalı olduğumuz kargo firması Yurtiçi Kargo’dur. Ürünlerimizin zamanında yerine ulaşmasının önemini ve bu konudaki beklentilerimizi özel olarak belirtiyoruz. Sizlerin de siparişini vermiş olduğu ürünlerin kargo takibini web sitemiz aracılığı ile, sizlere gönderdiğimiz e-posta ve SMS aracılığı ile yapabildiğinizi belirtir, bu konuda olası aksaklıklarda doğrudan kargo firması ile ya da çağrı merkezimiz ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

BANKA ve KREDİ KARTLARI

Tüm bankaların banka ve kredi kartları ile ödemenizi hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Banka kartı ve Kredi kartı bilgileriniz, yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı tutulmaz.

Sistemimizde ödeme için kullanacağınız kredi kartınızın 3D desteğinin bulunması gerekiyor. 3D Secure desteği bulunmayan kredi kartları ile sistemimizden ödeme yapmanız mümkün değil. Ayrıca kartınız, internet kullanımına kapalı ise, internet üzerinden online alışveriş yapabilmek için bankanıza başvurmalısınız.

HAVALE / EFT

Siparişlerinizin ödemelerini Havale/EFT yolu ile de yapabilirsiniz. Ödeme sayfasında ödeme seçeneği olarak Havale/EFT seçimini yapıp “Ödeme Yap” butonu ile devam ederek banka bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

KAPIDA ÖDEME

Siparişlerinizin ödemelerini “Kapıda Ödeme” yöntemi ile de yapabilirsiniz. Kapıda Ödeme Hizmet bedelimiz 10 TL dir. Kargo kuryesine sadece nakit şeklinde ödeme yapabilirsiniz.

MAĞAZADAN TESLİMAT

Dilerseniz siparişlerinizi mağazamızdan da teslim alabilirsiniz. Bunun için ödemenizi Kredi kartı ya da Havale/EFT ile ödemiş olmanız gereklidir.

ÖDEME SEÇENEĞİ KISITLAMALARI

Ödeme yapılırken birden fazla ödeme yöntemi kullanılamaz.

TAKSİTLENDİRME

Aşağıdaki banka kredi kartlarına, bankanızın belirlediği ölçülerde 12 taksite kadar taksitlendirme yapılabilmektedir.

Teslim aldığınız ürünü kontrol etmenizi önemle rica ederiz. Eğer ürününüz zarar görmüş ise, ürünü teslim almadan, kargo yetkilisine mutlaka “tutanak” tutturarak iade etmenizi rica ederiz. Tutanak olmaması durumunda ürün hasarından dolayı kargo şirketinden hasar tazmini yapamayacağımızdan, ürün bedelinin iadesi yapılamayacaktır. Bu konuda gerekli hassasiyeti göstermenizi siz değerli müşterilerimizden önemle rica ederiz.

TOP